5 dalykai, kuriuos būtina žinoti renkantis garso kolonėles verslui

0
202
Garso kolonėlės

Norint išsirinkti gerą garso aparatūra reikia nustatyti tam tikrus kriterijus. Įsigijus visiškai bet kokias garso kolonėles apsvarsčius esminių dalykų galite nusivilti.

Tenka susidurti su akustinėmis patalpomis, lauko aparatūra, automobilio aparatūra ir vietose kuriose apsilankai – garsas tikrai ne koks.

Tad supažindinsime su keletą svarbių elementų ir kaip išsirinkti geras kolonėles pagal jūsų poreikius.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis garso kolonėles

  • Vieta kur garso kolonėles bus integruojamos ar pastatomos.
  • Garso reikalavimai.
  • Garso kokybės reikalavimai.
  • Biudžetas.
  • Praktiškumas ir kolonėlių naudojimo laikas.

Visi aukščiau aprašyti veiksniai turi tiesioginę įtaką tam kiek būsite laimingas įsigijęs kolonėles.

Vieta kur garso kolonėles bus integruojamos ar pastatomos

Atkreipkite dėmesį į tai kur planuojate dėti ar integruoti garso kolonėles. Ar tai bus kabinamos kolonėlės? Ar pastatomos? Kokio dydžio kolonėlių ieškote?

Nuspręskite kas jums patogiau, galbūt jūs ieškote kolonėlių automobiliui, tada sužinokite būtent kokių kolonėlių jums reikia, nes kiekviena automobilio markė turi savo originalias kolonėles ir dažniausiai tinka tik jos. Taip pat, kiekvienas modelis turi savo originalias kolonėles.

Kreipkitės į oficialius automobilio atstovus arba ieškokite internete – kokių jums kolonėlių reikia.

Garso reikalavimai

Svarbu žinoti kokios aparatūros jūs norite. Kuo daugiau KW tuo didesnė kolonėlių galia. To pasekoje žemesni dažniai skamba garsiau, tad jeigu ieškote kolonėlių trankiai muzikai ir jums nė motais aplinkinių nuomonė – rinkitės žemų dažnių garso kolonėles.

Garso kokybės reikalavimai

Taip pat svarbu garso kokybė. Dažniausiai garso kokybė priklauso nuo kolonėlių gamintojo vardo. Kompanijos Bose ar Beats siekia sukurti kuo kokybiškesnes kolonėles už kuo mažesne kainą.

Biudžetas

Nubrėžkite ribas, garso kolonėlių yra įvairių, tad ir kainos gali būti įvairios. Žinoma, kuo brangesnes kolonėles nusipirksite, tuo jų kokybė ir garso kokybė bus geresnė.

Praktiškumas ir garso kolonėlių naudojimo laikas

Jeigu planuojate naudotis garso kolonėlėmis kasdien ir naudoti jas pilnu pajėgumu atminkite, jog tai gali sutrumpinti jų veikimo laikotarpį. Norint iš tiesų išnaudoti visą kolonėlių potencialą rekomenduojame niekada nenaudoti maksimalaus kolonėlių garso.

Taip pat tik įjungus kolonėles, naudoti jas ant vidutinio arba žemesnio garso rėžimo ir tada palaipsniui kelti dažnius esant poreikiu, taip sumažinant tikimybę garso kolonėlių būgneliams sprogti.

Garso kolonėlių tiekėjai ir jų gaminys

Kompanijos kaip Harman International, Bose, Philips ar Beats yra dominuojančios šioje rinkoje. Bet tai nereiškia, jog kitos kolonėlės yra prastos, kadangi šios kompanijos stipriai užsiima marketingu, todėl jų brandas žinomas.

Svarbu žinoti kainos ir kokybės santyki. Daugelis automobilių kolonėlių gamintojų yra išties geri, lygiai taip pat kaip ir nežinomos standartinių kolonėlių gamintojų.

Apibendrinant

Garso kolonėlių yra įvairiausių. Įvairiausių dydžių, įvairiausių garsų ir kokybės. Jeigu ieškote paprastų nieko neišsiskiriančios kolonėlių rekomenduojama atkreipti dėmesį tik į išorės parametrus t.y. Išvaizda, ar korpusas padarytas iš kokybiškos plastmasės.

Jeigu esate suinteresuotas pasidomėti plačiau apsilankykite cherrymusic.lt