Antakių pakėlimas

0
150
Antakių pakėlimas

Su amžiumi antakiai krinta ir suteikia veidui ypatingai pavargusį ar net piktą žvilgsnį. Kaktos ir antakių pakėlimas padeda išspręsti šią problemą. Dėl paprastos plastinės operacijos antakiai grįš į pradinę padėtį, o veidas taps jaunesnis ir žvalesnis.
Kaip atliekamas kaktos ir antakių pakėlimas.

Atsižvelgdamas į anatomines ypatybes ir paciento norus, chirurgas pasirenka vieną iš chirurginių metodų:

1. Koronarinis kaktos ir antakių pakėlimas – apima ilgą įpjovimą palei galvos odą, toliau sugriežtinant odą ir pašalinant jos perteklių.

2. Kaktos ir antakių pakėlimas palei plaukų liniją – viršutinėje kaktos dalyje atliekamas pjūvis, tačiau po tokio pakėlimo kaktos aukštis nesikeičia.

3. Endoskopinis kaktos ir antakių pakėlimas yra vienas švelniausių operacijos variantų. Kelių milimetrų ilgio pjūviai po išgydymo beveik nematomi. Tačiau tokio kėlimo rezultatas bus ne toks ryškus ir ilgalaikis.

4. Laikinasis šoninis pakėlimas padeda susidoroti su antakių išorinių kampų nusileidimu. Pjūviai atliekami galvos srityje.

Antakių ir kaktos pakėlimas yra skirtas vyresniems nei 40 metų pacientams, kai kosmetologija nebeturi norimo efekto, taip pat esant įgimtiems estetiniams defektams.

Veido patobulinimas padės įveikti šiuos trūkumus:
• gilios raukšlės ir laisva oda aplink kaktą ir nosies tiltelį;
• akių vokų kampų nukarimas;
• smulkios raukšlės aplink akis;
• iškilusius antakius.

Kaip pasirinkti efektyviausią antakių pakėlimo būdą?

Šiuo klausimu turėtumėte visiškai pasitikėti plastikos chirurgu, gydytojas atsižvelgia į daugelį veiksnių ir rekomenduos efektyviausią operacijos atlikimo būdą. Todėl norint gauti puikų rezultatą svarbu susirasti kvalifikuotą specialistą. Objektyviausias chirurgo įgūdžių įvertinimas gali būti paremtas pacientų nuotraukomis prieš ir po operacijos.
Reabilitacijos laikotarpio pobūdis ir trukmė priklauso nuo operacijos technikos. Randų, mėlynių ir edemos išgydymas trunka vidutiniškai 3–4 savaites.

Išvadas apie kaktos ir antakių pakėlimo rezultatus galima padaryti ne anksčiau kaip po kelių mėnesių, kai veidas įgis galutinę formą.