Ar galima vasarą šalinti plaukelius lazeriu?

0
76
plaukų šalinimas lazeriu Klaipėdoje

Procedūros subtilybės apima tai, kad plaukų šalinimas lazeriu Klaipėdoje ar kitame mieste leidžia pašalinti 3-5 mm ilgio plaukelius (tai yra, jie turi augti), jie turi būti aiškiai matomi ant kūno. Labai trumpi plaukai ir tuo labiau tie, kurie yra paslėpti po oda, nepatenka po spinduliu, todėl jiems pašalinti reikės antrojo seanso.

Manoma, kad dar vienas kokybiško rezultato garantas – geras odos ir plaukų kontrastas, melaninas turi sugerti lazerio spinduliuotę, kad plaukeliai pasišalintų. Manoma, kad įdegio metu epiliuoti nerekomenduojama, nes gresia hipopigmentacija – baltos dėmės ant kūno gali išsilaikyti iki dviejų mėnesių. 

Tačiau procedūros sėkmė priklauso ir nuo lazerio tipo – šiuolaikiniai diodiniai lazeriai leidžia pašalinti bet kokio tipo, spalvos ir storio plaukelius net ir ant įdegusios odos.

Plaukelių šalinimas vasarą

Vasara ir paplūdimio sezonas anksčiau ar vėliau baigiasi, bet visada norisi būti gražiai ir gerai prižiūrėtas, nepaisant sezono ir orų lauke. Šiuolaikinė mada moteriai diktuoja griežtus reikalavimus – oda turi būti lygi, be nepageidaujamų plaukų. 

O pats būdas atsikratyti veido ir kūno plaukelių bei rasti norimą glotnumą ir aksominę odą – plaukų šalinimas lazeriu Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar kitame mieste. Manoma, kad plaukų šalinimo lazeriu sezoniškumą lemia procedūros ypatumai, taip pat ir lazerio tipas.

Plaukų šalinimas rudenį

Tiesą sakant, ruduo ir žiema yra geriausias laikas plaukų šalinimui lazeriu. Įdegis išnyksta, oda tampa natūrali, padidėja kontrastas tarp odos spalvos ir plaukų spalvos, o tai padidina procedūros efektyvumą. 

Galite drąsiai užsiauginti plaukus iki norimo ilgio, viskas bus paslėpta po drabužiais. Ir dar viena subtilybė – šalinimo procedūros metu iškrenta ne visi plaukai, laikui bėgant iškrenta dalis plaukelių, tad šiuo laikotarpiu pravers uždari drabužiai.

Plaukus šaliname žiemą

Žiema leidžia vasarai pasiruošti ramiai ir be nereikalingo skubėjimo. Šaltuoju metų laiku nebūna siautulingų eilių plaukų šalinimui lazeriu, galima pasirinkti patogų laiką procedūrai ir iš lėto susitvarkyti reikiamas zonas, atlikti reikiamą skaičių seansų ir pasitikti atostogų sezoną pilnai apsiginklavęs.

Plaukų šalinimas pavasarį

Pavasaris – tinkamas metas pašalinti nepageidaujamus veido ir kūno plaukus. Jei pradėsite kovo mėnesį, galėsite ištreniruoti visas zonas ir sutikti vasarą su puikiai lygia oda. Taigi bikinio plaukų šalinimas lazeriu turėtų būti atliekamas ne paplūdimio sezono metu, o gerokai prieš jį.

Geriausia tai padaryti žiemos pabaigoje arba ankstyvą pavasarį. Plaukų šalinimas lazeriu vasarą – renkamės aleksandrito lazerį Jei vasarą reikia atlikti plaukų šalinimą lazeriu, drąsiai rinkitės procedūrą su naujos kartos aleksandrito lazeriu, jis sėkmingai naudojamas geriausiose estetikos klinikose Amerikoje net karščiausiose valstijose , kur vasara beveik visus metus. 

Ar įmanoma šalinti plaukelius bet kokiu metu?

Yra procedūrų, kurioms sezonas nesvarbus, jos visada paklausios ir aktualios. Pavyzdžiui, aleksandrito lazeris leidžia susikurti antakius (ir nebereikia reguliariai pešioti) arba populiarią paslaugą vyrams – barzdos dizainą. Bet kuriuo metų laiku ir bet kokiu oru. Įtikti sau yra vertas noras, o tai reiškia, kad sezonas nesvarbus.

Pabaigai

Plaukų šalinimas lazeriu nerekomenduojamas nėštumo metu, vartojant antibiotikus, sergant vėžiu, sergant epilepsija, diabetu, tuberkulioze.

Medžiaga parengta vadovaujantis elektroepiliacija.lt informacija.