Elektrinio dviračio privalumai

0
241
elektrinio-dviracio-privalumai

Važinėti dviračiu dar niekada nebuvo taip paprasta: nereikia minti pedalus, elektrinis variklis tai daro už jus. Elektrinio dviračio greitis leidžia be jokių pastangų greitai judėti mieste arba už miesto ribų. labai patogus ir manevringas. Nereikia važinėti viešuoju transportu ar užstrigti kamštyje su automobiliu https://www.bikko.lt/elektriniai-dviraciai/.

Elektrinis variklis veikimo metu praktiškai neskleidžia garsų. Variklis veikia be kenksmingų medžiagų išmetimo į aplinką. Jis gali važiuoti 25–40 km atstumu be įkrovimo, atsižvelgiant į akumuliatoriaus talpą. Įkrauti juos galima iš įprasto buitinio 220 V lizdo.

Kai kurios elektrinių dviračių stipriosios savybės nėra aktualios visiems vartotojams. Dauguma dviratį naudoja kaip būdą mankštinti kūną vidutinio fizinio aktyvumo metu, atrasti naujas vietas ir gerėtis aplinkos grožiu.
Elektrinis dviratis praplečia maršrutų galimybes. Galite keliauti didelius atstumus, kai stačiai keičiasi aukštis, kyla įkalnė. Galimybė pereiti į važiavimą minant pedalus leidžia taupyti energiją ir variklį naudoti kaip pagalbinį elementą sudėtingose kelio atkarpose. Tai leidžia išvengti fizinės perkrovos ir išlaikyti širdies ritmą, kvėpavimą, pulsą norimame diapazone.

Be to, iš elektrinio dviračio akumuliatoriaus galite net įkrauti išmanųjį telefoną, navigacine sistemą ar vaizdo įrangą.
Miesto sąlygoms tinka bet koks modelis, net ir ekonomiškiausias. Tačiau norint, kad dviratis galėtų įveikti bekelę, reikia pasirinkti galingesnius, taigi ir brangesnius variantus.

Svorio skirtumas nuo paprasto dviračio yra vidutiniškai 5-7 kg. Palyginti su įprastu dviračiu, elektriniai modeliai, žinoma, yra brangesni – dėl daug platesnio funkcijų spektro, patogumo ir technologinių sprendimų. Be to, tokiam dviračiui reikalinga atitinkama priežiūra, o prireikus elektronikos remontui taip pat reikės tam tikrų investicijų. Bet čia daug kas priklauso nuo paties dviračio ir jo komponentų pasirinkimo, jų gamybos, kokybės ir surinkimo. Per pigūs modeliai greitai ir dažnai suges, o brangesni pasirodys pelninga ir išmintinga investicija.