Foteliai – reglaineriai, kaip pasirinkti?

0
195

Fotelis reglaineris – nuostabus baldas jūsų gyvenime, jis pagerins jūsų komfortą ir atsipalaidavimą po ilgos dienos, be to, labai naudinga sveikatai. Pagulėjus fotelyje sumažėja stuburo spaudimas, atsiranda daugiau vietos plaučiams ir diafragmai išsiplėsti, kad galėtumėte lengviau kvėpuoti.

Yra priežastis, kodėl reglaineriai yra tokie populiarūs. Poilsis garantuotas, o jį valdyti nereikia daug pastangų, nes vienu mygtuko ar svirties paspaudimu galite atlošti nugarą ar pakelti kojos atramą.

Asmenims, planuojantiems įsigyti fotelius, prieš priimant sprendimą dėl pirkimo svarbu patikrinti ir palyginti skirtingus modelius. Raskite dydį, kuris atitiktų jūsų kūno formą ir gyvenamąjį plotą. Reglaineriai yra įvairių formų ir dydžių, juos galima pritaikyti pagal individualų užsakymą, todėl jie tiksliai atitinka jūsų formą, svorį, sveikatos poreikius ir gyvenamąjį plotą.

Daugeliui pasirinkimas gali atrodyti neįmanomas, kad būtų galima papildyti esamą dekorą. Tačiau šiais laikais atlošiamieji baldai yra įvairių dizainų ir medžiagų. Nesvarbu, ar ieškote tik detalės namams ar jums reikia patogaus baldo, galite rasti fotelį, kuris atitiktų jūsų interjerą.

Reglaineriai dabar turi įvairias funkcijas, todėl nuspręskite, kokių jums jų labiausiai reikia. Jie suteikia jums visą kūno atramą, įskaitant juosmens atramą, kai gulite. Jie suteikia papildomų komforto funkcijų, tokių kaip galvos atlošas, kuris gulint pakelia galvą ir kaklą. Todėl tai yra patogus baldas žmonėms, turintiems kūno skausmų ir stuburo ligų. Gulintieji gali sūpuotis, atsilošti, pasisukti, masažuotis ir pakelti kojas.

Jei vis tiek kyla sunkumų išsirenkant gultą, siūlome laikytis klasikos. Turėtumėte atsižvelgti į kėdės dydį ir formą. Kadangi tikėtina, kad kiekvienais metais fotelio nekeisite, pasirinkite universalią spalvą.

Patogiame fotelyje galėsite pasinerti į atsipalaidavimą, pamiršdami raumenų ir sąnarių apkrovas ar stresą. Tikslas yra užtikrinti, kad jūsų sveikata ir komfortas būtų optimizuoti.