Geriausias būdas rasti keliaujančią siuntą

0
155
geriausias-budas-rasti-keliaujancia-siuntą

Pašto tarnybos privalo pristatyti siuntinius ir laiškus laiku, tačiau anksčiau galimybės sekti siuntą ir žinoti, kada galima jos tikėtis nebuvo. Dabar dauguma įmonių siūlo stebėjimo funkciją, todėl turėtumėte sužinoti, kaip stebėti savo siuntą.
Laukiant siuntinio ar atvirkščiai, siunčiant jį adresatui, patartina žinoti maršrutą, kuriuo reikia vadovautis, norint numatyti atvykimo laiką ir žinoti apie galimą pašto vėlavimą. Norėdami stebėti judėjimą, jums reikia specialaus numerio, kuris bus paskirtas iškart po to, kai prekė bus įregistruota automatinėje registruotų pašto siuntų apskaitos sistemoje.

Norėdami sekti ir sužinoti, kur yra jūsų siuntinys, tiesiog įveskite jo pašto identifikatorių lauke su piktograma, spustelėkite mygtuką sekti siuntinį ir beveik akimirksniu sužinosite, kur ir kada jūsų siuntinys praėjo ir kur jis yra šiuo metu.

Gavėjas turi žinoti, kad siuntėjui priklauso informacija apie siuntinį, o prieš pristatant tai yra jo nuosavybė. Jis, kaip pašto tarnybos klientas, turi gretutines teises, įskaitant nuostatą pakeisti adresą arba gauti kompensaciją.
Pirkdami iš internetinės parduotuvės ar iš privataus pardavėjo, prieš sumokėdami, paklauskite, kas pristatys pirkinį ir ar įmanoma kontroliuoti jo judėjimo kelią. Gavę pranešimą, pradėkite tikrinti vežėjo svetainėje. Tai dar lengviau padaryti siusk24.lt stebėjimo svetainėje.

Pačios parduotuvės yra suinteresuotos užtikrinti, kad klientai pirkinius gautų kuo greičiau, todėl jie siūlo patikimus ir prieinamus pristatymo būdus. Tačiau gaudami takelį iš užsienio internetinių parduotuvių (ypač kiniškų) apsidrausite nuo nesąžiningų veiksmų ir tai paprasčiausiai sutaupys jūsų nervus.

Nuotolinės prekybos augimas skatina ne tik logistikos maršrutų plėtrą, bet ir jų optimizavimą. Norėdami sutaupyti pinigų, parduotuvės kuria sudėtingus kombinuotus gabenimo būdus su mišriomis transporto rūšimis.
Prisiminkite savo teises ir priminkite pardavėjui, jei siuntinio negavote laiku. Jei nurodytas laikotarpis jau praėjo, reikalaukite kompensacijos.