Ką reikia žinoti imant refinansavimo paskolą?

0
279
Ką reikia žinoti imant refinansavimo paskolą

Paskolos refinansavimas – tai būda kaip greitai galima sumažinti turimus finansinius įsipareigojimus ir sumažinti savo išlaidas. Jei iškilo laikini finansiniai sunkumai, visuomet galite kreiptis pagalbos į kredito bendroves, teikiančias refinansavimo paslaugas. Pats teikiamos finansinės pagalbos principas yra toks, kad viena kredito bendrovė perima jūsų turimus finansinius įsipareigojimus ir skolas kredito bendrovėms, juos padengia, o jūs tai vienai bendrovei mokate nustatytomis dalimis įmokas už šias paslaugas, žymiai mažesnėmis palūkanomis. Tad taip sutaupote ir tuo pačiu galite atstatyti savo finansinį balansą. Priedo dažnai turint daug įsipareigojimų yra pamirštama, kada kam reikia padaryti mėnesinę įmoką, o perdavus viską į vienas rankas, tiksliai žinosite mokėjimų datą ir galėsite planuoti savo išlaidas.

Norint gauti refinansavimo palaugą jums reikės pateikti savo asmens dokumentus (pasą ar asmens tapatybės kortelę), pasirašyti sutikimą tvarkyti asmens duomenis, taip pat pateikti visus dokumentus ir sutartis, kurios buvo sudarytos su kitomis finansinėmis institucijomis ar greitųjų kreditų bendrovėmis, kad būtų galima įvertinti kokią finansinių įsipareigojimų bendrą sumą reikia refinansuoti. Tuomet bus sudaroma nauja sutartis su kreditoriumi, kuris sutinka dengti jūsų finansinius įsipareigojimus ir suteikti refinansavimo paskolą. Joje bus numatyta bendra refinansuojama suma, mokėjimų grafikas ir terminas, per kurį jūs galite nepatirdami didelės finansinės naštos, mokėti nustatyto dydžio įmokas. Priklausomai nuo paskolos ar kitų finansinių įsipareigojimų refinansavimo, jūs galite juos atidėti ilgesniam terminui, mokant tik palūkanų dalį.

Net ir atsidūrus sudėtingoje finansinėje situacijoje, visuomet yra išeitis ir būdas rasti optimaliausią sprendimą, kaip palengvinti finansinę naštą ir sutaupyti, refinansuojant turimas paskolas ar skolas greitųjų kreditų bendrovėms. Svarbu nedelsti ir laiku kreiptis pagalbos.