Ką vyrai turi žinoti apie plaukų šalinimą lazeriu?

0
183
elektroepiliacija Kaune

Koks gi yra geriausias būdas itin plaukuotiems vaikinams prižiūrėti savo kūno plaukus? Aišku, galima nusiskųsti, apsikirpti ir vaškuoti savo kūną. Bet ar kada galvojote apie plaukų šalinimą lazeriu, elektroepiliaciją Kaune ar kitame mieste? Šiame straipsnyje mes pristatysime plaukų šalinimo procedūrą, kuri yra skirta būtent vyriškos lyties atstovams.

Kas yra plaukų šalinimas lazeriu ir kaip jis veikia?

Plaukų šalinimas lazeriu yra procedūra, kai konkretus šviesos pluoštas apeina epidermį ir nukreipia folikulą, išjungdamas plaukų reprodukcinį ciklą, nepakenkdamas odai.

Kai folikulas sunaikinamas, plauko ašis tampa silpna ir suglebusi, o galiausiai – taikant iš anksto numatytus gydymo laikotarpius – folikulas miršta ir plaukai neauga.

Trumpai tariant, lazerio šviesą sugeria jūsų plaukų pigmentą, ši šviesa paverčiama šiluma, atitolinančia plaukų augimą ateityje.

Kaip plaukų šalinimas lazeriu gali padėti sportininkams?

Yra kultūristų, kurie nenori turėti jokių plaukų ant savo kūno, kadangi daugybė kūno plaukų gali sukelti papildomą trintį ir dirginimą, kai jie derinami su aptemptais dviračių rinkiniais, prakaitu ir ilgu važiavimo balnu.

Epiliacija taip pat palengvina ir neskausmingą kompresinių pėdkelnių, valcavimo putomis ir masažų dėvėjimą, nes plaukai nesusitrauks. Jei plaukų nebuvimas gali sutaupyti dešimtadalį sekundės ir sportininkai sumuštų rekordą, tai jiems tikrai tinka.

Kodėl vaikinai šalina plaukus lazeriu?

1. Pernelyg didelis kūno plaukuotumas

Plaukų šalinimas lazeriu yra patrauklus vyrams, kuriems nepatogu dėl plaukų pertekliaus ant nugaros, krūtinės, pilvo ar kitų kūno dalių.

Išaiškinkime klaidingą nuomonę: plaukų šalinimas lazeriu neprivalo padaryti jūsų kaip fitneso modeliu be plaukų (nebent to norite). Taip pat plaukų šalinimas padeda vyrams labiau pasitikėti savo oda.

2. Higiena

Dar viena klaidinga nuomonė: turėdami daug kūno plaukų, dar nereiškia, kad esate mažiau higieniškas. Tiesiog kai kuriems vaikinams sutvarkant šią problemą, tai padeda pašalinti dirginimą.

Kai kurie gali tai padaryti norėdami sumažinti niežėjimą, kurį plaukai gali sustiprinti vasaros metu. Ryškus kontrastas nuo gana beplaukės nugaros iki didelio plaukuotumo garantuoja, kad kai kurie vyrai atlieka procedūrą lazerį, nes skustis pavyzdžiui skruostus yra tiesiog sudėtinga.

3. Lengvesnė veido priežiūros procedūra

Daugelis vaikinų nori turėti mažiau plaukų, kad būtų lengviau skustis, ypač jei ant kaklo patenka įaugę plaukai. Lazeris yra vienintelis būdas veiksmingai gydyti būklę, vadinamą PFD, pseudofolliculitis barbae.

Skutimosi metu aplink plaukų folikulus atsiras uždegusių, raudonų ar tamsių gumbų sankaupos. Iš esmės tai yra įaugę plaukai, augantys įvairiausiomis kryptimis, kurie gali palikti randus.

Net po dviejų seansų įaugę plaukai gali išnykti, o oda vėl tampa natūrali. Plaukų šalinimas lazeriu taip pat naudingas pacientams, sergantiems pasikartojančiu folikulitu – uždegusiais plaukų folikulais, kurie gali pasirodyti kaip maži, baltagalviai spuogai.

Kiek vyrams reikia atlikti procedūrų?

Norint pamatyti matomus rezultatus, vyro nugarai ar krūtinei reikės šešių – aštuonių procedūrų, išdėstytų maždaug du mėnesius (šešias – aštuonias savaites).

Galime tik pasakyti, kad klientas gaus nuolatinį plaukų šalinimą, o ne visišką plaukų šalinimą, nes kas atsitinka, miršta vienas folikulas, tačiau šalia jo gali būti kitas, kuris gali pats atsinaujinti.

Plaukai auga skirtingais ciklais, todėl bet kuriuo metu – ir tai skiriasi priklausomai nuo žmogaus – nuo 30 iki 60 procentų plaukų yra anageno augimo stadijoje, tačiau likusi dalis yra ramybės būsenoje arba miršta.

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme plaukų šalinimą lazeriu vyriškos lyties atstovams. Taigi, jeigu jie laikysies visų taisyklių ir šalins plaukelius per rekomenduojamą laiką, vyrai gali pamatyti nuo 50 iki 85 procentų nuolatinį plaukų pašalinimą.

Daugiau informacijos apie tai galite sužinoti depiliacijoscentras.lt