Kaip gauti vartojamąją paskolą, kai neduoda bankas?

0
265
Kaip gauti vartojamąją paskolą, kai neduoda bankas

Nusprendę įsigyti brangesnį pirkinį ar atsinaujinti namus, dažnai pagalvoja apie finansinę pagalbą iš šalies. Tuomet praverčia vartojamoji paskola, dėl kurios galima kreiptis nebūtinai į banką. Bankai retai išduoda tokio tipo paskolas, nes jie labiau kreipia dėmesį į tuos, kurie ima paskolas nekilnojamam turtui, nes ilgesnis paskolos terminas garantuoja ir didesnį pelną, priedo dar pats paskolos dydis būna žymiai didesnis nei imant paskolą vartojimui.

Dažniausiai dauguma bankų, atidžiai skaičiuoja jūsų pajamas ir turimus finansinius įsipareigojimus, kurie negali viršyti daugiau nei 40 procentų jūsų gaunamų pajamų. Tuo tarpu kreipiantis į kitas finansines institucijas ar kredito bendroves, jūs galite tikėtis lankstesnių sąlygų. Paskola vartojimui gali būti išduodama ir pateikiant individualų pasiūlymą, tad tam tikrai užtenka, kad jūs gautumėte pastovias pajamas ir turėtumėte darbo stažą, ne mažesnį nei pusė metų. Kredito unijos, atsižvelgia į prašymus suteikti paskolą vartojimui ir jį svarsto, ieškant įvairių optimaliausių variantų, kaip patenkinti jūsų poreikius. Tad pirmas dalykas, kaip gauti vartojamąją paskolą, kai neduoda bankas yra pabandyti kreiptis į kredito uniją, kur ieškoma sprendimo kliento naudai. Tuo tarpu bankai, labiau remiasi standartizuotais reikalavimais, kurie neturi lanksčių sąlygų. Kitas dalykas, jūs visuomet galite kreiptis į kelias finansines institucijas dėl paskolos ir gavę pasiūlymus – išsirinkti geriausią variantą.

Rekomenduojama didžiausią dėmesį atkreipti į tai kokia yra taikoma metinė palūkanų norma, nes nuo to priklausys kokia bus bendra jūsų paskolos suma. Preliminariai sužinoti kokio dydžio vartojamosios paskolos galite tikėtis, galima pasinaudojus interaktyvia paskolos skaičiuokle, kur įvedę norimą paskolos sumą ir pageidaujamą terminą, sužinosite kokios metinės palūkanos bus taikomos ir kokią paskolos sumą jums reikės mokėti kartą per mėnesį. Taip įsivertinsite savo galimybes, vykdyti šiuos finansinius įsipareigojimus.