Kaip pasirinkti stalinį šviestuvą?

0
194
Kaip pasirinkti stalinį šviestuvą

Stalinės lempos pasirinkimui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Šviesos kokybė prie stalo lemia, kaip mums bus patogu dirbti, mokytis ar tiesiog atsipalaiduoti. Atrodytų, kad visos stalo lempos yra labai panašios viena į kitą. Bet taip nėra. Gamintojai jau seniai siūlo platų modelių asortimentą su skirtinga šviesos temperatūra, papildomomis funkcijomis ir specialiu dizainu.

Stalinė lempa yra paprastas dalykas, tačiau, be spalvos, formos ir dydžio, verta atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Patarsime, kas dar svarbu, renkantis lempą, kuri reikalinga mus darbe, skaitymui ar kaip jauki šviesa vakarais.

renkantis atkreipkite dėmesį į:

spalvų temperatūra – geriausia spalva yra neutrali arba šalta, ji padeda susikaupti ir nemigdo, rinkitės neutralią skaitymo spalvą, o jaukiam vakarui rinkitės į šiltą šviesą, tai leis nusiraminti ir pasiruošti naktiniam poilsiui.

šviesos srautas – matuojamas liumenais (lm), kuo didesnė vertė, tuo stipresnė šviesa.
Lempa taip pat dažnai naudojama kaip naktinis ar vakarinis apšvietimas, kai mes vakarojame, ruošiamės miegoti ar keliamės naktį. Lempų modernūs modeliai sukuria namuose ypatingai jaukią atmosferą.

Norėdami apšviesti moksleivio ar vaiko darbalaukį, rinkitės lakoniškus gaminius su aukštos kokybės šviesa ir ryškumo reguliavimo funkcija. Tai namų darbų vieta, žaidimų kambarys, skaitykla ir miegamasis. Svarbu, kad joje būtų kuo platesnis šviesos kritimo kampas ir lankstus, reguliuojamas laikiklis, leidžiantis nukreipti šviesą bet kuria kryptimi.Taip pat svarbios papildomos funkcijos, kurios šiuo metu yra daugelyje modelių. Lempa taip pat gali būti naudojama reguliuoti ryškumą ir pasirinkti spalvų temperatūrą.

Biurui, priėmimo zonai ar posėdžių salei reikia aukščiausios kokybės šviestuvo. Jis turėtų būti ne tik funkcionalus, bet ir pabrėžti statusą. Taip pat ypatingas dėmesys skiriamas šviestuvų dizainui, dekoruojant patalpas viešbutyje, administratoriaus vietą grožio salone ar parduotuvėje.