Kodėl verta rinktis ilgalaikę automobilių nuomą vietoj asmeninio automobilio?

0
89
ilgalaikė automobilių nuoma

Nenuostabu, jog kuo toliau tuo labiau žmonės nori rinktis alternatyvas vietoj savo asmeninių automobilių. Išlaidos tikrai sumažėja naudojantis viešuoju transportu, nuoma ar kt.

Todėl ir ilgalaikė automobilių nuoma yra viena iš puikių alternatyvų. Jeigu Jūs svarstote apie galimybę pakeisti savo turimą automobilį į nuomos sutartį su įmone teikiančia ilgalaikės automobilio nuomos paslaugas, prieš tai perskaitykite straipsnį žemiau.

Privalumus suteikianti automobilio nuoma

Išskirsime keletą faktorių kurie galbūt padės susidaryti gerensę nuomonę apie automobilio nuoma ilgesniam laikui.

Nesvarbu ar esate fizinis asmuo ar įmonė

Nesvarbu ar Jūs ieškote automobilio kaip juridinis ar kaip fizinis asmuo, vis tiek tam tikrais atvejais ši paslauga išties patogi. Jeigu nuosavo automobilio neturite ir ne planuojate keisti požiūrio į transportą kardinaliai, važinėti automobiliu metu metais, tad nuoma yra puikus variantas, nes galite išsinuomoti automobilį 1-3 mėnesiams, o po termino tiesiog jį grąžinti.

Galite sutaupyti

Nuoma pravarti jeigu sieksite optimizuoti nuomos kaštus, nes nuomojantis automobili trumpam laiku, kainos yra žymiai didesnės.

Paslaugų teikėjai išduoda naujus automobilius

Nuomojantis automobilį dažniausiai gausite naują arba kelerių metų automobilį. Jokia save gerbianti kompanija nesiūlys Jums 20 metų senumo transporto priemonės dėl aiškių priežasčių kaip patikimumas ir saugumas.

Automobilio priežiūra

Nuomojantis automobili jums nereikia pergyventi dėl tokių dalykų kaip: automobilio civilinis draudimas, sezoninis padangų komplektų keitimas, techninės pagalbos mokesčių, draudiminių įvykių administravimas, techninio automobilio aptarnavimo.

Visos šios aukščiau išvardintos paslaugos reikalauja priežiūros ir patirties norint jas visas atlikti teisingai. Civilinis draudimas turi būti registruotas su tam tikra draudimo kompanija. Sezoninės padangos keičiamos kartą į pusę metų, o jų pakeitimas kainuoja.

Techninis automobilio aptarnavimas gali būti nuo tokių dalykų kaip tepalų keitimas kuris kainuoja iki 150 eurų ir net iki 2000-3000 eurų keičiant pagrindinius automobilio komonentus

Keletas kitų pakankamai svarbių ir įdomių pastebėjimų

  • Biudžeto planavimas. Įmonės teikiančios tokias paslaugas dažniausiai lanksčiai žiūri į Jūsų finansus ir kainą deriną prie Jūsų poreikių.
  • Nesunkus atsiskaitymas. Įmonėms mokama banko pavedimo arba pagal susitarimą.
    Sugedus automobiliui – suteikiamas pakaitinis.
  • Sutarties sustabdymas mėnesiui ar dviem taip pat sutartyje dažnas atvėjis.

Veiklos nuoma ir jos galimybės

Labai geras variantas juridiniam asmeniui norinčiam turėti platų auto parką ir apsieiti be papildomų problemų bei autoparko administravimo.

Įmonės pasirašo veiklos nuomos sutartis su paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Paslaugų teikėjas finansuoja, kitaip pasakius nusiperka naują automobilį ir jį išnuomoja paslaugos gavėjui pasirašant veiklos nuomos sutartį.

Paslaugos gavėjas įsipareigoja tam tikram laikotarpiui (standartiškai 3 metus) mokėti nustatytą mėnesinį mokestį ir jam yra suteikiama paslauga naudotis transporto priemone.

Apibendrinant

Ilgalaikė automobilio nuoma sukuria žymiai geresnes sąlygas priklausomai nuo to kokie asmens ar juridinio asmens poreikiai.

Jeigu privatus asmuo išties važinėja automobiliu kasdien metų metais ir yra susipažinęs su visais automobilio ypatumais, nuo priežiūros iki eksploatavimo išlaidų, tada nuosavo automobilio turėjimas yra geriau, nei nuoma.

Bet jeigu automobilis yra nenaudojamas kasdien, arba naudojamas tik tam tikru metų laiku, yra tikrai alternatyvų kurios leis sutaupyti ne mažus pinigus.

Jeigu domina susipažinti su kainomis ar skaityti plačiau, apsilankykite sitandgo.lt