Kokie yra krovinių gabenimo būdai iš Švedijos į Lietuvą?

0
112

Švedijos prekių ir paslaugų rinka siūlo daug galimybių, o jos produktai yra gerai žinomi visame pasaulyje. Šalies ekonomika yra daugiausiai orientuota į gamybą, kuri skatina aktyvesnę verslo veiklą su kitomis Europos sąjungos šalimis, tarp jų ir Lietuva. Nenuostabu, kad augant partnerystės galimybėms vis daugiau krovinių iš Švedijos pasiekia mūsų šalį ir atvirkščiai. Tad, koks krovinių gabenimo būdas yra greičiausias ir pigiausias?

Remiantis statistika, dažniausiai eksportuojamos prekės yra motorinės transporto priemonės, baldai, elektroninė įranga, mechaniniai ir elektriniai įrankiai, vaistai, automobilių dalys bei aksesuarai. Tokie tiek stambūs, tiek smulkūs kroviniai tarp Lietuvos ir Švedijos dažniausiai yra pervežami keliais. Gerai išvystyta kelių infrastruktūra, susidedanti iš greitkelių tinklo užtikrina nuolatinę ir greitą prekybą.

Kasdien yra gabenami pilni sunkvežimiai rinktinių krovinių, užtikrinant laisvą prekių srautą. Pirmasis ir svarbiausias kelių transporto privalumas yra maža paslaugos kaina. Daugeliu atvejų krovininių automobilių firmų kainos bus mažesnės net kelis kartus nei kitų alternatyvių būdų, pavyzdžiui, oro ar jūrų transporto.

Dar vienas iš privalumų, jog kelių transportas yra tinkamiausias prekių paėmimui ir pristatymui kaimo vietovėse, kurios nėra aptarnaujamos oro, geležinkelių ar vandens transportu. Prekes keistis tarp mažesnių miestelių galima tik gabenant krovinius keliais. Daugiau apie tai, iš kokių Švedijos miestų dažniausiai yra gabenamos prekės: https://ingstad.lt/logistikos-paslaugos/kroviniu-pervezimas-keliais-ftl-ltl/kroviniu-gabenimas-keliais-is-i-svedija/ .

Taip pat vežimas keliais yra ganėtinai saugu būdas gabenti krovinius. Prekių pakrovimas ir iškrovimas yra atliekamas labai atsargiai. Tobulėjant technologijoms, sunkvežimiai tampa labai modernūs ir efektyvūs, jų varikliai gali atlaikyti didžiules apkrovas, tad krovinius sklandžiai galima pervežti ir didesniu greičiu, nepakenkiant vežamoms prekėms. Neabejotinai ši paslauga yra be galo lanksti, palyginti su kitais būdais. Pristatymo laikus galima lengvai keisti ir pritaikyti pagal individualius reikalavimus.