Kreditoriai akcentuoja- kreditai nuo 18 metų asmenims vis suniau suteikiami

0
1172
kreditai nuo 18 metų
kreditai nuo 18 metų

Jaunuoliai jau nebeturėtų tikėtis greitų paskolų – kreditai nuo 18 metų šiuo metu išduodami vis rečiau, nes vis dėlto – kreditorių įsipareigojimai tampa vis griežtesni. Jau dabar greitųjų paskolų teikėjai turi laikytis nuostatos, jog visi besiskolinantys asmenys būtų laikomi mokiais ir svarbiausia – galinčiais grąžinti kreditus laiku. Tai reiškia, kad 18 metų sulaukę asmenys ne tik, kad turės pateikti visus duomenis apie save – ji turės įrodyti, jog gauna pajamas, kurios nebus per mažos kredito grąžinimui. Tai ir neleidžia jaunuoliams gauti greitųjų paskolų, nes vis dėlto – dauguma 18 metų amžiaus jaunuolių yra priklausomi nuo tėvų, jie patys savarankiškai negyvena.

Paskolinti internetu šiuo metu gali visi, kurie turi tvarių pajamų šaltinį, tačiau tai nereiškia, kad jis garantuos sėkmingą paskolos išdavimą. Paprasčiausiai, kreditoriams rūpi ar kredito paraišką pildantis asmuo nėra įtrauktas į skolininkų sąrašus. Tai reiškia, kad aukštos pajamos tikrai negarantuoja, jog kreditą gauti bus paprasta. Įprastai paskolų teikėjai vadovaujasi keliais principais. Kreditingumo įvertinimo metu paskolų teikėjas žiūri ne tik į tvarių pajamų sumą, bet ir į kliento turimus įsipareigojimus, jo ankstesnius mokėjimus ir t.t.

Turimi įsipareigojimai irgi gali būti kliūtimi skolinantis internetu, nes jeigu mėnesio išlaidos bus didelės kaip ir pajamos, tai likusi suma gali būti nepakankama įmokos padengimui. Tas pats taikoma ir su 40 procentų pajamų taisykle. Neretai jaunuoliai įsiskolina tiek, kad jie jau daugiau negu 40 procentų pajamų per mėnesį išleidžia būtent įmokų sumokėjimui. Prie to prisideda ne tik greitųjų paskolų sutartys, prisideda ir lizingo paslaugos, prisideda ir įmokos mobiliojo ryšio operatoriui už išsimokėtinai pirktą telefoną. Visos tokios mėnesio įmokos yra sumuojamos. Žinoma, kreditoriai gali matyti tik tuos įsipareigojimus, kurie yra būtent ši finansų įstaigų.

Kas liečia kitus svarbius niuansus, tai reikėtų atsižvelgti į tai, kad ankstesnis įsipareigojimų vykdymas irgi gali sukelti problemų skolinantis iš naujo. Pavyzdžiui, jeigu jūs anksčiau ėmėte kreditą, bet vėlavote grąžinti, tai tokia informacija tikrai jūsų nepuošia – kreditorius į jus žiūrės atsargiai, jam bus neramu, todėl nemaža tikimybė, kad kredito negausite.