Papuošalai ir aksesuarai

0
169
Papuošalai ir aksesuarai

Papuošalų ir aksesuarų deriniai leidžia moteriai suteikti elegancijos, solidumo, žaismingumo ir padeda sukurti ekstravagantiškos damos įvaizdį arba pabrežia jos kuklumą. Jei norite išryškinti patį aksesuarą, tai rinkites masyvų, išraiškingą aksesuarą, o jeigu norite akcentuoti drabužių derinį, eleganciją, tuomet papuošalas turėtų būti minimalistinis, elegantiškas. Jei ruošiates vakarėliui ar ypatingai progai, geriausia rinktis subtilius papuošalus, puikiai tiks grandinėlė su pakabuku, auskarai, apyrankės ir pan. Jei norite derinti kelis papuošalus ir aksesuarus, nebūtina, kad jų dizainas būtų vienodas, svarbiausia, kad jie tarpusavyje kažkuom derintusi, savo spalva, medžiaga, forma ar panašiu stiliumi.

Moteriški papuošalai

Moteriškų papuošalų gamyboje auksas ir sidabras populiariausias metalas. Auksiniai papuošalai yra prabangesni, bet sidabriniai taip pat labai mėgstami, dėl savo spindesio ir mažesnės kainos. Jei norima išskirtinės prabangos, puikiai tiks papuošalai iš perlų, o prie tokių papuošalų derės ir iš odos pagamintas aksesuaras. Savo įvaizdžiui sukurti pasirenkami minimalistiniai papuošalai arba masyvūs, klasikinio stiliaus, išraiškingi, tai asmeninis jūsų pasirinkimas.

Auksiniai auskarai internetu

Auksinių auskarų įvairovė labai didelė- nuo moteriškų, mažyčių prie ausies prigludusių, iki išskirtinių su perlais ar spalvotais akmenimis, vyriški auskarai dažniausiai nešiojami po vieną ir vaikiški auskarai patogūs mažučiai. Auksiniai auskarai internetu įsigyjami saugiai ir užgerą kainą, pritaikomos nuolaidos, dažnai vyksta akcijos. Prekė pristatoma klientui patikimai ir greitai.

Auksiniai auskarai

Auksiniai auskarai yra gaminami iš geltono, raudono, balto ar mišraus aukso, įvairaus dizaino ir modelių. Askarai gali būti pasirenkami pagal spalvas: šviesius, klasikinio modelio dažniausiai renkasi romantiški žmonės, trikampių, keturkampių formų renkasi perfekcionistai, kurie gyvenime mėgsta viską planuoti, o lašo formos auskarus mėgsta meniški, nuoširdūs piliečiai. Turbūt nerastume nei vienos moters, kuri neturėtų nei vienos poros auskarų, nes moteriai jie suteikia patrauklumo ir pasitikėjimo jausmą. Vyriški auskarai puikiai tinka prie stilingo vyro įvaizdžio. Vyrai mėgsta ne tik auksinius, bet ir sidabrinius, o sidabras, taurusis metalas turi naudingą poveikį žmogaus organizmui, gali naikinti mikroorganizmus, kurie sukelia įvairias ligas.