Per kiek laiko nusiplauna dažai?

0
327
Per kiek laiko nusiplauna dažai

Norint turėti nepriekaištingą išvaizdą, dažniausiai reikia pradėti nuo plaukų. Plaukus galima įvairiai karpyti, dažyti, auginti ir kitaip formuoti. Tačiau, ne visada galime likti patenkinti rezultatais, todėl iškart kyla klausimas – per kiek laiko nusiplauna tokios plaukų priemonės, kaip plaukų dažai? Šiame straipsnyje tai ir išsiaiškinsime.

Plovimo įtaka dažams

Plovimas įtakoja dažus ir jų išsiplovimo laiką. Tai yra normalu. Vidutiniškai plaukų dažai nusiplauna per 30 plovimų. Norint išlaikyti plaukų spalvą, reikia dažymą pakartoti. Tai galima atlikti kas keletą mėnesių kirpykloje, arba, turint dažus ir tinkamas priemones – namuose. Beje, šiuo atveju nepadarykite klaidos. Savarankiškas plaukų dažymas niekada neduos tokio pačio rezultato kaip specialisto darbas. Tad pačioms dažyti plaukus rekomenduojama tik tada, kai nėra kitos išeities.

Naudojamas šampūnas

Dažų nusiplovimui įtakos turi ne tik plaukų plovimo dažnis, bet ir plovimui naudojamos priemonės. Naudojant kokybišką šampūną be parabenų, druskų ir sulfatų gražia plaukų spalva galėsite džiaugtis ilgiau. Taip pat rinkoje yra šampūnų, kurie puoselėja dažytus plaukus. Jei jų sudėtyje nėra daug cheminių medžiagų, tai taip pat plaukams naudingas pasirinkimas.

Plaukų dažai

Plaukų dažai skirstomi į ilgalaikius ir laikinus. Ilgalaikiai plaukų dažai spalvą išlaiko kur kas ilgiau. Na, o laikini skirti labiau eksperimentavimui bei norinčioms dažniau keisti savo išvaizdą.

Kitos procedūros

Plaukų dažų spalvos blukimą taip pat skatina tokios procedūros kaip cheminis plaukų tiesinimas ar garbanojimas. Šias procedūras rekomenduojama daryti praėjus ne mažiau nei savaitei po plaukų dažymo. Kuomet jos atliekamos anksčiau, tai gali ne tik stipriai pabloginti plaukų būklę, bet ir paskatinti dažų suteiktos spalvos praradimą.
Tikimės šie patarimai bus naudingi stengiantis kuo ilgiau džiaugtis gražia plaukų spalva.