Populiariausi automobiliai nuomai suaugusiems

0
230
populiariausi-automobiliai-nuomai-suaugusiems

Kalbant apie automobilių nuomą, paslauga teikiama tik pilnamečiams ir tik turintiems vairuotojo pažymėjimą asmenims. Suaugusiems – tai nereiškia, kad nuomojami kažkokie ypatingi, suaugusiems skirti automobiliai. Tiesiog dažnai skiriasi nuomojamų automobilių tendencijos, kuomet juos nuomojasi šeimos su vaikais ir vien tik suaugusieji.

Pagal suteikiamas paslaugas, išskirti galima keletą pagrindinių automobilių nuomos paslaugomis besinaudojančių asmenų grupių. Tai – šeimos, ieškančios patikimo ir saugaus automobilio kelionėms į užsienį, taipogi šeimos, grįžtančios trumpų atostogų iš užsienio į tėvynę. Pavieniai asmenys – užsienio turistai arba atvykstantys į Lietuvą darbo reikalais. Lietuviai, atvykstantys į Lietuvą, kuriems automobilis reikalingas nuvykti iš taško A į tašką B. Taip pat ir užsienio turistų šeimos.

Automobilių nuoma labiausiai paplitusi yra didžiuosiuose miestuose, o didžiausią pasiūlą turi miestai, kuriuose yra oro uostai bei kurortiniai miestai. Tai būdinga visame pasaulyje, todėl natūralu, kad šiuose miestuose ir paklausa yra viena didžiausių.

Pastebima tendencija, kad vasarą automobilių nuoma stipriai šokteli ir Lietuvos pajūryje, o pagrindiniai klientai – suaugusieji be vaikų. Tuo tarpu ne sezono metu šia paslauga čia naudojasi kur kas mažiau klientų. Tačiau tai yra natūralu, nes vasarą čia suvažiuoja daug turistų ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių, atostogauja nemažai jaunimo. Todėl natūralu, kad automobilių nuomos paslaugų poreikis stipriai išauga.

Palangos oro uostas – tai punktas, iš kurio vasarą išvažiuoja bene daugiausiai išnuomotų automobilių visame pajūryje. Priešingai nei šeimos, suaugusiųjų poros dažniau nuomojasi kompaktiškus, nedidelius, bet tuo pačiu renkasi prabangesnių markių automobilius. Tuo tarpu jaunimas mieliau renkasi taupesnius automobilių modelius. Tačiau tarp draugų kompanijų daugiausiai dėmesio susilaukia erdvesni automobiliai, tokie, kaip Toyota RAV4 ar Ford C-Max ir pan.